Gwiezdne porady dotyczące zwiększania bezpieczeństwa w domu

Prawdopodobnie miałeś przyjaciół i znajomych, którzy zostali włamani.

Nasilają się inwazje na dom, a ludzie muszą bardzo pilnie dbać o bezpieczeństwo w domu. Włamanie może się zdarzyć w każdej okolicy. W tym artykule omówiono, co możesz zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu.Wybierz zamek ryglowy zamiast zatrzasku sprężynowego. Zamek sprężynowo-zapadkowy jest znacznie łatwiejszy dla włamywaczy, którzy mają doświadczenie w „loidowaniu”. Loiding odnosi się do metody, w której plastikowa karta, taka jak karta kredytowa, jest wsuwana w język zatrzasku w celu jej wciśnięcia, co otworzy drzwi. Rygiel zapobiegnie takiemu atakowi. Zasuwy są podatne na ataki tylko wtedy, gdy między drzwiami a ościeżnicą jest wystarczająco dużo miejsca, aby intruzi mogli używać pił do metalu lub elektronarzędzi.Czy masz odsłonięte przewody na zewnątrz domu? Jeśli tak, ukryj je. Włamywacze często próbują odciąć zasilanie systemu alarmowego lub telefonu przed włamaniem. Jeśli są tam przewody, które widzą, po prostu ułatwiasz im pracę.Często można znaleźć kupony do zaoszczędzenia w systemie bezpieczeństwa domu. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na instalacji w Twoim domu. Wiele razy firma ochroniarska zainstaluje za darmo, jeśli masz kupon. Zarabiają na usłudze monitoringu, a system oddają za darmo.Ważne jest, aby okresowo sprawdzać system bezpieczeństwa domu, przynajmniej raz w roku. Twoja firma ochroniarska powinna wysłać przedstawiciela, aby sprawdził Twój system. Gwiezdne porady dotyczące zwiększania bezpieczeństwa w domu

Dzikie zwierzęta, zwierzęta domowe i pogoda to czynniki, które mogą wpływać na niezawodność systemu bezpieczeństwa domu.

Czasami bardzo trudno jest dostrzec problem, jeśli nie wiesz, gdzie on jest.Sprawdź adres ulicy na końcu swojego bloku, aby upewnić się, że jest zauważalny w nagłych wypadkach. Jeśli widzisz, że wygląda nieczytelnie, zadzwoń do centrum miasta, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać nowy znak na swojej ulicy. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ strażacy lub radiowozy będą musiały natychmiast dojechać do Twojego domu w nagłym wypadku.Kiedy masz małe dzieci, zawsze istnieje obawa, że ​​jakoś odejdą od domu. Jeśli nie chcesz inwestować w cały system ochrony domu, możesz kupić niedrogie pojedyncze alarmy. Możesz umieścić te alarmy na drzwiach i oknach, a uruchomią się, jeśli jedno z dzieci je otworzy.Co tydzień sprawdzaj baterie detektora dymu, aby określić, czy są na wyczerpaniu. Jeśli twój czujnik dymu nie jest włączony, nie odbierze dymu z ognia, co może doprowadzić do katastrofy. Używaj wysokiej jakości baterii, które działają przez bardzo długi czas w czujnikach dymu i czadu.Jeśli musisz wyjść z domu na dłuższy czas, rób rzeczy, które sprawią, że dom będzie wyglądał na zajęty. Włącz zegary, aby włączały się wieczorem i wyłączały przed snem. Zrób to samo z telewizorem lub radiem, aby Twój dom wyglądał na zamieszkany.Obserwuj, co mówisz w mediach społecznościowych. W dobie ciągłych aktualizacji na Twitterze i Facebooku łatwo jest pobłażliwie obchodzić się z tym, co udostępniasz. Bez względu na to, jak bardzo jesteś podekscytowany nadchodzącymi wakacjami, media społecznościowe nie są miejscem, w którym możesz transmitować swoją podróż. Komuś, kto nie jest przyjacielem, zbyt łatwo jest dowiedzieć się o twoich planach, pozwalając im włamać się, gdy wie, że jesteś daleko.Nie myśl o włamaniach do domu, które zdarzają się tylko w drogich domach. Najczęściej włamywane są domy, do których łatwo się włamać. Korzystając z tych wskazówek, możesz chronić swój dom przed złodziejami.