Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki imitujące marmur

Marmur to elegancka i piękna opcja płytek na ściany i podłogi, która zapewnia najwyższy poziom wyrafinowania w każdej części domu.

Płytki wyglądające jak marmur są bardziej przystępne cenowo i można je znaleźć w różnych rozmiarach, wykończeniach, z szeroką gamą kolorów i wzorów do wyboru. Poznaj szeroką gamę płytek gresowych podłogowych i ściennych Egen Saint Laurent o fakturze czarnego marmuru, aby znaleźć idealny sposób na stworzenie luksusowej, eleganckiej atmosfery w swojej łazience.

Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki imitujące marmur

Czarne płytki ze złotymi żyłkami imitujące naturalny marmur

Współczesne płytki imitujące marmur to ponadczasowy wygląd, który może ozdobić podłogi i ściany łazienki, kuchni, salonu i nie tylko. Jeśli naturalny marmur jest dla ciebie zbyt drogi lub problematyczny w utrzymaniu, nadal masz możliwość zastosowania takiego wyglądu w swojej łazience, wybierając płytki gresowe imitujące marmur. Płytki gresowe można przycinać i wykańczać, aby wyglądały tak realistycznie i tak luksusowo, jak prawdziwy marmur. Dodatkowo znajdziemy je w wielu kolorach i wzorach, czarne, białe, zielone, niebieskie, różowe i wiele innych z pięknym żyłkowaniem w kontrastowych odcieniach.

Istnieje duży wybór płytek gresowych, które wyglądają jak biały marmur Calacatta czy Carrara. Jeśli szukasz innych opcji kolorystycznych, możesz wybrać płytki jak czarny marmur z białym lub złotym żyłkowaniem. Takie płytki doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych. Płytki gresowe są idealne do wykończenia łazienki, ponieważ są odporne na plamy, wodę i zachlapanie. Jeśli szukamy płytek na podłogi, muszą być one antypoślizgowe, aby zapewniały bezpieczeństwo również w wilgotnym środowisku.

Z pewnością płytki imitujące czarny marmur sprawią, że nasza łazienka wyda się bardziej luksusowa, elegancka, będzie się wyróżniała. Czarne płytki gresowe o wyglądzie marmuru, które znajdziesz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/SAINT-LAURENT/7551, łączą w sobie trwałość i naturalne żyłkowanie, do złudzenia przypominają prawdziwy kamień. Podobnie jak w przypadku naturalnego marmuru, istnieje wiele różnych rodzajów płytek gresowych, które wyglądają jak marmur. W zależności od umiejscowienia płytki i rodzaju efektu, jaki chcesz wywrzeć, znajdziesz różne kolory i style pasujące do wyglądu, który preferujesz w swoim domu.