Co należy zrobić, aby wybielić zęby?

Wiele osób uwielbia wygląd białych zębów.

Sprawia, że ​​wyglądasz zdrowo, dodaje blasku Twojemu uśmiechowi i pokazuje ludziom, że jesteś dumny ze swojego wyglądu. W tym artykule znajdziesz wiele wskazówek dotyczących wybielania zębów. Wypróbuj te wskazówki, a będziesz mieć ten hollywoodzki uśmiech, o którym większość ludzi tylko marzy.Cytryny i pomarańcze są dobrym źródłem witaminy C, ale mają również właściwości wybielające zęby. Spróbuj pocierać zęby wnętrzem skórki cytryny lub pomarańczy, aby uzyskać dodatkowy blask i biel. Możesz również dodać odrobinę soli, co może poprawić efekt skórki cytryny lub pomarańczy.Podczas wybielania uśmiechu należy pamiętać, że można wybielić tylko naturalne zęby. Procedury wybielające nie będą miały wpływu na sztuczne powierzchnie. Do tego typu powierzchni należą implanty, korony, licówki czy wypełnienia. Jeśli masz w ustach sztuczne powierzchnie i spróbujesz wybielić zęby, naturalne zęby się wybielą, podczas gdy inne powierzchnie nie.Niektóre owoce są doskonałym źródłem wybielania zębów. Na przykład świeże pomarańcze i truskawki mogą wywołać jaśniejszy uśmiech. Zgniecenie kiści truskawek w delikatną pastę i nałożenie jej na pięć minut to świetny sposób na wybielenie zębów. Możesz również użyć skórki pomarańczowej, aby uzyskać bielsze zęby, po prostu wcierając ją w zęby.Pamiętaj, aby starannie wybrać produkt do wybielania zębów. Znajdź taki, który zawiera środek wybielający średniej klasy. Co należy zrobić, aby wybielić zęby?

Jeśli nie uzyskujesz pożądanych rezultatów, ale dobrze to tolerujesz, możesz przejść na wyższy poziom środka wybielającego.

Upewnij się, że ma na sobie pieczęć ADA.Uważaj na nadwrażliwość zębów podczas stosowania produktów do wybielania zębów. Wiele z tych produktów może podrażniać dziąsła lub powodować niezwykłą wrażliwość zębów na zimno. Jeśli zauważysz, że te efekty stają się dokuczliwe, przestań używać produktu. Możesz nie tolerować tego dobrze, a nawet może uszkadzać zęby.Kiedy osiągniesz pożądany poziom wybielania zębów, koniecznie zatrzymaj się i przejdź do trybu konserwacji! Ze względu na przystępną cenę wielu produktów do wybielania zębów, bardzo kuszące jest, aby kontynuować. W tym przypadku więcej nie znaczy lepiej! Możesz poważnie uszkodzić zęby przy ciągłym użytkowaniu. W tym momencie sesje wybielające wykonuj tylko raz lub dwa razy w roku.Wybielanie zębów jest jednym z najlepszych sposobów wybielania zębów, ale należy uważać, aby nie wybielać zbyt często, ponieważ powoduje to, że zęby stają się bardziej porowate, co prowadzi do uszkodzenia szkliwa. Spowoduje to uszkodzenie zębów, powodując nadwrażliwość i czyniąc je bardziej podatnymi na przebarwienia.Jeśli potrzebujesz bielszego, jaśniejszego uśmiechu, spróbuj pocierać zęby popiołem drzewnym! O dziwo, popiół drzewny zawiera zawartość, która pomoże wybielić zęby. Dodatkowo popiół drzewny jest szorstki, co pomaga zeskrobać nadmiar płytki nazębnej z powierzchni zębów.Aby Twoje zęby wyglądały na bielsze poprzez makijaż, noś czerwoną szminkę! Głębokie czerwienie i inne kolory na bazie niebieskiego tworzą wizualną iluzję bielszych zębów. Z tego samego powodu należy unikać cieplejszych kolorów, takich jak żółcienie czy brązy. Kolory stworzą efekt, który podkreśli najżółtsze części zębów.Wskazówki zawarte w tym artykule mogą naprawdę pomóc Ci zrozumieć wybielanie zębów i niektóre rzeczy, które możesz zrobić, aby mieć hollywoodzki uśmiech. Tylko upewnij się, że jeśli poczujesz jakikolwiek ból, natychmiast przestań. Czasami osoby z bardziej wrażliwymi dziąsłami będą musiały podjąć dodatkowe środki ostrożności podczas wybielania zębów. Pamiętaj też, że niektóre wskazówki nie będą działać dla wszystkich. Musisz czasem poeksperymentować, zanim znajdziesz to, co działa dla ciebie.