Sukienki dla pań puszystych

Wiele kobiety które noszą ubrania w rozmiarze plus size stawia na luźne sukienki czy też bluzki, chcę ukryć swoje niedoskonałości.

Jednak nie zawsze muszą być to bardzo szerokie fasony, obecnie mamy do wyboru bardzo wiele ubrań, także sukienek które świetnie nadają się dla kobiet o pełniejszych kształtach. Naturalnie warto zwrócić uwagę iż powinniśmy bardzo dobrze wybrać sukienkę, zwrócić uwagę nie tylko na samą wielkość ale także na fason, kolorystykę, wzory jakie na niej występują.

Sukienki dla pań puszystych

Jak dobrać kolorystykę i fason sukienki plus size?

W przypadku kobiet bardziej krągłych z pewnością warto stawiać na kolory ciemne, będzie to kolor uniwersalny czarny lub też różnego rodzaju odcienie ciemne, dzięki nim będziemy mogli zniwelować nieco wygląd. Zasadniczo będziemy unikali także wzorów poziomych, które mogłoby sprawić iż wyglądałybyśmy na szersze, dlatego też warto stawiać na fasony z wzorami pionowymi które będą wydłużały naszą sylwetkę. Odgrywa to dużą rolę w przypadku jeżeli chcemy dobrać właściwe ubranie. Oczywiście nie muszą być to tylko paski, czasem sukienka w groszki, sukienki posiadające odpowiednią kompozycję kwiatową również doskonale sprawdzą się w przypadku pań noszących rozmiar plus.

Należy naturalnie wybrać ubrania które będą odpowiednio podkreślały biust ale także warto ukrywać talie czy też nasze uda. Warto zwrócić uwagę iż kobiety mogą posiadać talię klepsydry, gruszki, jabłka. Dlatego też powinniśmy sprawdzić jak wyglądamy w różnych fasonach, w jaki sposób możemy dobrać różnego rodzaju dodatki aby nasz wygląd mógłby być nieco szczuplejszy. Dobrym przykładem może być przykładowo podkreślenie talii za pomocą paska czy też różnego rodzaju ściągaczy w naszych sukienkach. Oczywiście możemy znaleźć także sukienki w kolorystyce bardziej odważnej, jednak takie które będą posiadały wzory które sprawią iż będziemy bardzo dobrze wyglądały także w tego rodzaju ubraniach. Dobrym pomysłem może być cienki pasek w kolorze kontrastującym, dzięki temu możemy podkreślić figurę, dodatkowo także da to udany efekt kolorystyczny oraz stylistyczny. Dobrze sprawdzi się w przypadku tuniki, kardiganu czy też płaszcza. Musimy zwrócić uwagę także na dekolt, w zależności od rodzaju naszej figury powinniśmy wybrać dekolt A, V lub też półokrągły.

Więcej ciekawych porad na temat mody dla pań o krągłych kształtach znajdziemy na stronie: http://morini.pl/najmodniejsze-sukienki-plus-size-dla-kobiet-puszystych/.